Kamerové systémy

 

     

Kamerový systém sa používa na nahrávanie videozáznamu súkromných alebo spoločných priestorov. Tento záznam môže slúžiť na usvedčenie páchateľov z rôznej nezákonnej činnosti. Podľa nášho názoru je prínos kamerového systému hlavne psychologický. Prítomnosť kamier, napríklad v obytnom dome, sa ihneď odzrkadlí na správaní sa obyvateľov a čistejších spoločných priestoroch.

 

Zvyčajne sa skladá z troch súčastí:
1.Záznamové zariadenie – KAMERA

2.Nahrávacie zariadenie – DVR/NVR (Turbo HD/digital)
3.Zobrazovacie zariadenie – MONITOR

 


Nahrávacie zariadenie sa označuje ako DVR (pri Turbo HD) alebo NVR (pri digitáli). Ide v podstate o malý počítač, v ktorom je uložený pevný disk, na ktorom sa uchováva záznam. Beží na ňom špeciálne upravený operačný systém Linux. Ovládanie celého systému a prehrávanie záznamov zvládne aj úplný laik. Celý systém je v slovenskom jazyku.


Ak pripojíte DVR/NVR na internet, môžete si zobraziť  obraz z Vašej kamery na Vašom notebooku, tablete alebo mobilnom telefóne kdekoľvek na svete. Software, ktorý to umožňuje je zdarma dostupný pre Android aj iOS (Apple).

 

 

Prečo my?

Lebo uvidíte na monitore živý obraz Vášho objektu ešte skôr, ako bude celý kamerový systém namontovaný. Pýtate sa, ako je to možné?

Zavolajte nám a my prídeme k Vám s kamerami a monitorom. Ukážkové kamery máme pripojené na dostatočne dlhom kábli a spolu nájdeme pre kameru vhodné umiestnenie. Takto Vám vieme nasimulovať obraz, aký uvidíte po úplnej inštalácii kamerového systému.

Viete, akú kvalitu obrazu Vám ponúka napríklad konkurenčná firma? Je možné, že po inštalácii kamery s malým rozlíšením zistíte, že nerozpoznáte tvár nasnímanej osoby na vzdialenosť päť metrov. Každá kamera môže byť osadená iným objektívom (s iným pozorovacím uhlom) a tak sa Vám môže stať, že lacná „noname“ kamera od nekvalifikovanej firmy nepokryje celý chránený priestor.

 

Prinesieme k Vám ukážkovú kameru za 60, 120, 200€ a takto uvidíte Váš priestor priamo na 22" LED monitore. Ak si vyberiete našu firmu, namontujeme Vám presne to, čo ste videli v ukážke na stretnutí a tak Vás nečaká po montáži žiadne prekvapenie.

Máme certifikát

Sme držiteľmi platnej LICENCIE vydanej krajským policajným riaditeľstvom v Bratislave, ktorá nám povoľuje montáž zariadení slúžiacich na zabezpečenie a monitorovanie objektov.

Žiadne nekvalitné zariadenia

Montujeme len kvalitné kamery značky:

Radovan Mišík - HIKVISION

Vzdialené ovládanie systému

Zobrazte si obraz z Vašej kamery na Vašom notebooku, tablete alebo mobilnom telefóne kdekoľvek na svete.

FOOTER

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Radovan Mišík - Mobil: 0908 814 530, Email: camerasystemsk@gmail.com