REFERENCIE

 

     

Panelový dom - Petržalka

Minulý rok prišlo k niekoľkým vlámaniam do pivníc v našom bytovom dome v Petržalke. Rozhodli sme sa, že dáme do spoločných priestorov namontovať kamerový systém. Po preskúmaní trhu sme vybrali firmu "Radovan Mišík - CAMERA SYSTEM". Z rôznych ponúknutých a predvedených značiek kamier sme zvolili systém HIKVISION. Celý systém vrátane kabeláže a čiastočného zasekania rozvodov bol namontovaný za 3 dni. Jednalo sa o 5 kamier (2 Mpix) a NVR rekordér, ktorý bol umiestnený v uzamykateľnej miestnosti. Z domu boli poučení 4 vlastníci bytov o manipulácii so systémom. Celé školenie bolo vedené profesionálne, komplexne a zrozumiteľne. Systém funguje už rok bezchybne a zatiaľ neprišlo k ďalším neoprávneným vstupom do nášho bytového domu - vstupy sú označené symbolom o monitorovaní priestoru kamerami. Prednedávnom sme sa rozhodli, že dáme kameru aj k zadnému vchodu, na ktorú sme na začiatku nemali dostatok financií. Kameru nám namontovali do 3 dní od objednania a pri tej príležitosti p. Mišík celý systém skontroloval a vyčistil jemne zaprášené objektívy niektorých kamier ( na exponovaných miestach pri vstupných dverách). S prístupom firmy p. Mišíka sme spokojní a celý systém pracuje spoľahlivo a bezchybne. Firmu môžeme odporučiť aj ostatným záujemcom.

Panelový dom - Petržalka
“Tento rok v máji firma Radovan Mišík – CAMERASYSTEM uspela v našom výberovom konaní spomedzi 3 firiem so svojím kamerovým systémom a následne ho dodala a v krátkom čase ho dala do prevádzky. Pozostával z deviatich kamier optimalizovaných na rôzne určenia.
Inštalácia prebiehala rýchlo, komunikačné káble technici firmy citlivo a inteligentne viedli tak, že ich veľakrát nevidno a vizuálne nerušia.
Zaškolenie bolo krátke, nakoľko systém je zrozumiteľný a v slovenčine. Oceňujem ochotu pána Mišíka dotiahnuť všetky požiadavky a detaily k našej spokojnosti. Kamerový systém sa už osvedčil, keď sme vďaka dobrému rozlíšeniu a umiestneniu kamier mohli identifikovať tváre osôb neoprávnene sa pohybujúcich po našom dome.
M.P,
člen technickej komisie združenia vlastníkov”


Panelový dom - Rača
Týmto vyjadrujeme našu spokojnosť s Vašimi službami pri obstarávaní kamerového systému pre náš bytový dom. Oceňujeme najmä Vašu promptnú reakciu na náš dopyt, prezentáciu na schôdzi vlastníkov bytov, rýchle dodanie a spoľahlivú montáž. Kamerový systém funguje bez problémov a sme s ním spokojní.
Ďakujeme.
L.H. zástupca vlastníkov

 
Panelový dom - Podunajské Biskupice
Rýchla a kvalitná montáž. Promptné reagovanie pri škodovej udalosti a výborné spracovanie výstupov a podkladov pre políciu.

Panelový dom – Karlova Ves
Montáž kamier s kvalitným výstupom. Nápomocné bolo predvedenie kamier priamo na objekte, na základe ktorého sme sa vedeli rozhodnúť pre najvhodnejší typ pre naše potreby. Kamery boli dodané rýchlo a montáž prebiehala bez akýchkoľvek problémov, všetko pekne zapracované.
 
Panelový dom – Nové Mesto
Firma, v ktorej pracujú odborníci. Vedeli zodpovedať na všetky naše otázky a požiadavky, dobre poradiť, vysvetliť a predviesť. S montážou a výstupom z kamier sme veľmi spokojní, môžeme len odporúčať.

 

Výber zo zrealizovaných zákaziek - panelové domy: Švabinského, Gercenova, Iljušinova, Račianska, Znievska, Kadnárova, Dunajská Lužná, Púpavova, Viglašská, Fedinova, Ľubovnianska, Holičská, Blagoevova, predajňa v BORY MALL,nemenovaný klient z bankového prostredia, atď.

Prečo my?

Lebo uvidíte na monitore živý obraz Vášho objektu ešte skôr, ako bude celý kamerový systém namontovaný. Pýtate sa, ako je to možné?

Zavolajte nám a my prídeme k Vám s kamerami a monitorom. Ukážkové kamery máme pripojené na dostatočne dlhom kábli a spolu nájdeme pre kameru vhodné umiestnenie. Takto Vám vieme nasimulovať obraz, aký uvidíte po úplnej inštalácii kamerového systému.

Viete, akú kvalitu obrazu Vám ponúka napríklad konkurenčná firma? Je možné, že po inštalácii kamery s malým rozlíšením zistíte, že nerozpoznáte tvár nasnímanej osoby na vzdialenosť päť metrov. Každá kamera môže byť osadená iným objektívom (s iným pozorovacím uhlom) a tak sa Vám môže stať, že lacná „noname“ kamera od nekvalifikovanej firmy nepokryje celý chránený priestor.

 

Prinesieme k Vám ukážkovú kameru za 60, 120, 200€ a takto uvidíte Váš priestor priamo na 22" LED monitore. Ak si vyberiete našu firmu, namontujeme Vám presne to, čo ste videli v ukážke na stretnutí a tak Vás nečaká po montáži žiadne prekvapenie.

Máme certifikát

Sme držiteľmi platnej LICENCIE vydanej krajským policajným riaditeľstvom v Bratislave, ktorá nám povoľuje montáž zariadení slúžiacich na zabezpečenie a monitorovanie objektov.

Vlastníme § 23

Zápis zo skúšky:

Žiadne nekvalitné zariadenia

Montujeme len kvalitné kamery značky:

Radovan Mišík - HIKVISION

Vzdialené ovládanie systému

Zobrazte si obraz z Vašej kamery na Vašom notebooku, tablete alebo mobilnom telefóne kdekoľvek na svete.

FOOTER

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Radovan Mišík - Mobil: 0908 814 530, Email: camerasystemsk@gmail.com